Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Meino meškėnai iš Lietuvos skina pergales tarptautinėse arenoseDalintis Facebook'e

2012 vasario 22 d., Trečiadienis, 12:16Meino meškėnai iš Lietuvos skina pergales tarptautinėse arenose

2012 m. vasario 18-19 dienomis Baltarusijoje, Minske, vyko FIFe tarptautinė kačių paroda „Minskas 2012“. Apie 300 įvairių kačių veislių: egzotų, persų, Meino meškėnų, norvegų miškinių, Sibiro, bengalų, britų, sfinksų, devonreksų, kurilų bobteilų, burmų, kornreksų ir dar daug kitų kačių veislių varžėsi dėl parodos nugalėtojo vardo. Visos kačių veislės turėjo patvirtint savo statusą ir įrodyti, kas parodoje yra geriausias ir gražiausias savo veislės atstovas, kuris vertas aukščiausio teisėjų įvertinimo.
Į šią parodą atvyko gausus būrys Meino meškėnų, iš įvairių pasaulio veislynų. Tarp jų buvo ir Lietuvos atstovas – katinas iš Genadijaus Movino Meino meškėnų kačių veislyno Lordcoon*LT, kuris įsikūręs Kauno raj., Neveronyse. Jis priklauso Lietuvos felinologų draugijai „Bubastė“. Šįkart į parodą buvo deleguotas dar visiškai jaunas – vos 8 mėnesių amžiaus – katinas. Abi parodos dienas jis ryžtingai „kovėsi“ jaunimo (nuo 6 iki 9 mėn.) kategorijoje, o pirmąją dieną turėjo garbę pasirodyti ir suaugusiųjų ilgaplaukių kačių kategorijoje. Teisėjai buvo pakerėti kačiuko, turinčio baltą, puošnų kailį grožiu ir puikiu temperamentu, tad vienbalsiais nusprendė suteikti jam „Best in show“ (geriausio visoje kačių kategorijoje) titulą abi parodos dienas. Be to, pirmąją parodos dieną šis Lordcoon*LT veislyno atstovas pelnė dar vieną titulą – „Best of best II“. Tai reiškia, kad jis buvo antras iš geriausiųjų suaugusiųjų kačių klasėje.
Šie puikūs rezultatai įrodo, kad Lietuvoje Meino meškėnai ne veltui yra viena iš populiariausių ir mylimiausių kačių veislių, puikiai reprezentuojančių Lietuvą ir visą šių kačių veislę tarptautinėse arenose.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu