Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Mistiškai ant stogo atsidūrusį šunį Klaipėdos šungaudys tiesiog numetė žemyn Dalintis Facebook'e

2011 birželio 28 d., Antradienis, 14:11

Irmos Ozturhan/15min.lt nuotr.  / Ant sandėliuko stogo atsidūrusį šunelį „Aumuros“ šungaudys pririšo virve ir numetė žemyn iš trijų metrų aukščio. Klaipėdoje gyvūnų globa ir kontrole rūpinasi trys įstaigos: UAB „Nuaras“, VšĮ „5 pėdutės“ ir UAB „Aumura“. Atrodo, kad trijų įstaigų turėtų pakakti užtikrinti gyvūnų gerovei tame regione, tačiau visgi pasitaiko netikėtų atvejų.
Vieną jų birželio 24 d. aprašė naujienų portalas „15min.lt“. Straipsnyje pasakojama, kaip UAB „Aumura“ gelbėjo neaišku iš kur ant avarinės būklės sandėliuko stogo atsiradusį šunį. Minėta įstaiga bandė šunį nukelti beveik iki vidurnakčio. Gelbėjimo operacija užtruko, nes niekaip nepavyko gyvūno prisivilioti. Galiausiai UAB "Aumura" darbuotojai šunį tiesiog pririšo virve ir numetė žemyn. Straipsnio autorius abejoja tokio poelgio teisingumu. Jis mano, kad daug ką apie įstaigos veiklą pasako vien savanoriškosios gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ tinklalapyje skelbiama statistika – 2010 m. iš 1 938 į UAB „Aumuros“ rankas patekusių gyvūnų gyvasties neteko 1 931. 2009m. iš 1 748 – 1 715. Taigi UAB „Aumura“ patenka į daugiausiai gyvūnų sunaikinančių įstaigų sąrašus.

Daugiau apie šį įvykį galite paskaityti „15min.lt“: www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/mistiskai-ant-sandeliuko-stogo-atsidurusi-suni-vadavo-kelios-tarnybos-172-157426

Nuotrauka Irmos Ozturhan (15min.lt ) "Ant sandėliuko stogo atsidūrusį šunelį „Aumuros“ šungaudys pririšo virve ir numetė žemyn iš trijų metrų aukščio".

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu