Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Mobili veterinarinė pagalba - kad augintiniams būtų geriauDalintis Facebook'e

2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 14:25Mobili veterinarinė pagalba - kad augintiniams būtų geriau

Jau kelis mėnesius Kauno mieste ir rajone sėkmingai veikia „Nuaro“ mobili veterinarinė pagalba. Specialiai įrengtas automobilis pritaikytas smulkių gyvūnėlių apžiūrai ir gydymui. Paslauga pasirodė itin reikalinga ir patogi.
Mobilia veterinarine pagalba itin džiaugiasi tie, kurie neturi galimybės patys atvežti augintinio į vet.kliniką – vieni tam neturi laiko, kiti transporto, trečių gyvūnas nepratęs keliauti, jam tai sukelia didelį stresą. Viską puikiai išsprendžia ši nauja paslauga – kvalifikuotas vet.gydytojas pats atkeliauja į Jūsų namus ir augintiniui įprastoje aplinkoje suteikia reikiamą pagalbą. Tai patogu ne tik gyvūno savininkui, bet ir pačiam augintiniui, nes jis apsaugomas nuo bereikalingo streso. Dažnai gyvūnai atvykę į vet.kliniką jaučiasi sunerimę, čia juos trikdo nepažįstama aplinka, kiti gyvūnai, gausybė naujų kvapų. Ką jau kalbėti, jei reikia atlikti kokią nors skausmingą procedūrą – namuose, pažįstamoje aplinkoje gyvūnas į ją reaguoja kur kas ramiau.
Maža to, išsikviesdami vet. gydytoją į savo namus, žmonės džiaugiasi galėdami mylimą gyvūną apsaugoti ir nuo galimybės užsikrėsti įvairiomis ligomis. Veterinarijos klinika – kaip gerai bebūtų prižiūrima – vis tiek kupina kitų gyvūnų atneštų virusų, tad įsivaizduokite kaip kaskart rizikuojate augintinio sveikata vien atvykdami jį paskiepyti ar atlikti kitą elemantarią procedūrą. Turbūt pažįstama situacija, kaip pats nueinate į polikliniką tik norėdami išsitirti kraują ar „sulopyti“ sugedusį dantį ir netikėtai namo grįžtate su prikibusiu įkyriu kosuliu ar sloga. Niekada negalite būti tikri, kad ir Jūsų mylimas keturkojis padraugavęs su laukiamajame tupinčiu šuneliu „nesusidraugaus“ ir su jo virusais. Išsikvietus veterinarą į namus dėl to galite nebesukti sau galvos.
Kauniečiai ir Kauno regiono gyventojai, išbandę mobilios veterinarijos pagalbos paslaugą, itin džiaugiasi plačiu siūlomų paslaugų spektru. Mobilioje veterinarijos klinikoje teikiamos įvairios paslaugos – nagų kirpimas, ausų valymas, dantų apnašų šalinimas, vidaus ir išorės parazitų šalinimas medikamentais, gyvūnų mini prekės, vet.konsultacijos. Apžiūroms mobilioje klinikoje įrengtas specialus procedūrų stalas bei kita reikalinga technika.
„Nuaro“ mobili veterinarinė klinika jau pasitarnavo ne tik privatiems klientams, bet ir Kauno rajono seniūnijoms. Jose vykdomos akcijos, kurių metu mobili klinika visai dienai atvyksta į sutartą vietą ir teikia veterinarines paslaugas seniūnijos gyventojams. Tokios akcijos pasirodė labai reikalingos, nes dažnai Kauno apylinkėse gyvenantiems žmonėms atvykti į miestą kartu su augintiniu yra sudėtinga, tad ir galimybių jį parodyti veterinarui nėra daug. Kauno rajono gyventojai su džiaugsmu pasinaudojo naujai teikiama paslauga. Ar gali būti kas patogiau, nei klinika, atvykstanti į Jūsų namus?
Mobili veterinarinė pagalba – jau patvirtintas būdas taupyti ne tik laiką, pinigus (dažnai kelionė į mieste essančią vet.kliniką atsieina kur kas brangiau), bet ir tausoti savo bei augintinio sveikatą.
Daugiau informacijos tel. 8 (37) 322 333 ir el.p.info@animal.lt

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu