Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Mūsų Maksas iškeliavo į namus!Dalintis Facebook'e

2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 15:11Mūsų Maksas iškeliavo į namus!

Norime padėkoti ir kartu pasidžiaugti su visais kurie neliko abejingi Makso istorijai ir visą jo gydymo laiką buvo kartu mintimis ir darbais.

Dėkojame veterinarijos gydytojo Vidmanto Kairevičiaus veterinarijos klinikos personalui, kurie rūpinosi Maksu. Prieš keliolika dienų Maksui buvo atlikta dar viena sėkminga operacija -Maksui buvo išimti visi kaulus laikę "metalai". Šuo po operacijos (tikėkimės jog paskutinės jo gyvenime!) atsigavo ir puikiai jautėsi. Maksą operavęs ir gydęs veterinarijos gydytojas V. Kairevičius, turi stebuklingas rankas ir auksinę širdį - neatsisako padėti nė vienam mūsų bėduliui.

Mūsų Maksas dar prieš Kūčias išvyko į naujus namus Šiauliuose. Šuniuko naujieji savininkai nuvedė į veterinarijos kliniką profilaktinei apžiūrai. Maksas jaučiasi puikiai - jis labai nori dėmėsio ir žmogaus artumo, mėgsta žaisti ir tupėti šalia žmogaus, nenori likti vienas.


Visi kartu mes padarėme stebuklą - Maksas išgelbėtas, išgydytas, turi naujus namus. Palinkėkime jam pilno išgijimo, vasarą lakstyti po pievas ir neprisiminti vaikystės traumos.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu