Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Nuo sausio 9 d. startuoja akcija „Ir augintinis gražus, ir beglobis sotus!“Dalintis Facebook'e

2012 sausio 03 d., Antradienis, 10:55Nuo sausio 9 d. startuoja akcija „Ir augintinis gražus, ir beglobis sotus!“

„Nuaro“ gyvūnų kirpykla 2012 – uosius skelbia gerų darbų metais! Nuo 2012 sausio 9 d. visi šios kirpyklos klientai neišleisdami nė vieno papildomo cento prisidės prie pagalbos beglobiams gyvūnams. Tą leis padaryti akcija „Ir augintinis gražus, ir beglobis sotus!“.
Gyvūnų globos namuose naujų namų ir mylinčių šeimininkų laukia šimtai gyvūnų. Jiems trūksta ne tik jaukių namų, bet ir paprasto šilto žmogiško dėmesio bei meilės. Kodėl mums visiems nesutelkus jėgų ir neapdovanojus beglobiukams glėbį dėmesio ir šilumos?
Dažnai žmonės supranta, kad beglobiams gyvūnams reikia pagalbos, taip pat dažnai ir nori jiems padėti, tačiau ne visada žino, kaip tai padaryti, ar tiesiog neturi tam galimybių...Naujieji metai suteiks progą būti geradariais visiems!
Nuo sausio 9 d. visi „Nuaro“ gyvūnų kirpyklos klientai prisidės prie paramos beglobiams gyvūnams. Jiems tai nekainuos jokių papildomų išlaidų! Akcijos „Ir augintinis gražus, ir beglobis sotus!“metu „Nuaro“ kirpykla skirs 5 % nuo kiekvienos už augintinio grožio procedūras gautos sumos. Tai reiškia, kad vien ateidamas į „Nuaro“ gyvūnų kirpyklą ir tapdamas jos klientu darote gerą darbą! Vienu šūviu nušaunate du zuikius – ir augintinį pagražinate, ir beglobį paremiate. Ar kada buvo paprasčiau daryti gerus darbus?
Sukaupti pinigėliai bus skirti gyvūnams, esantiems globos namuose. Nors jie ten gyvena ir pamaitinti, ir pagirdyti, ir šiltai įkurdinti, tačiau jiems vis dėlto daug ko trūksta. Rudeniniai lietūs ir vėjai išklibino kadaise tvirtas būdų sienas bei stogus, kačių guoliukai, turėję tiek daug šeimininkų, prašyte prašosi išleidžiami užtarnauto poilsio, o gardesnis kąsnelis nepakenkė dar nė vienam gyvūnui...Dažnai trūksta ir kraiko katėms – juk miauksių čia tiek daug (šiuo metu virš 40)...O kur dar lojantys keturkojai draugai...Šiuo metu Kauno regiono gyvūnų globos namuose jų virš šimto! Be to, į globos namus patenka ir sergantys gyvūnėliai. Jiems reikia ne tik daug dėmesio, bet ir dažnai nepigių vaistų ar net operacijų… Beglobiams gyvūnams stengiamasi sukurti kuo gerenses gyvenimo sąlygas, kad jie galėtų šiltai ir sočiai laukti geradarių žmonių, suteiksiančių jiems tikrus namus, tačiau turimas inventorius neamžinas, jis greitai dėvisi. Skiriami 5 % nuo kiekvieno kliento apsilankymo kirpykloje ženkliai prisidės prie beglobių gyvūnų gerovės didinimo.
Dar niekada paremti beglobiukus nebuvo taip lengva! Viskas, ką reikia padaryti Jums – augintinio grožio procedūroms rinktis „Nuaro“ gyvūnų kirpyklą. Visą kitą padarysime mes! Jau nuo sausio 9–osios visi apsilankiusieji „Nuaro“ gyvūnų kirpykloje 5 % nuo augintinio grožio procedūroms išleistos sumos skiria beglobiams gyvūnams. Jums tai papildomai nieko nekainuos, o beglobiui gali reikšti ir išgelbėtą gyvybę.
Naujuosius metus pradėkime gerais darbais!
Prie šios akcijos kviečiame prisijungti ir visas kitas gyvūnų kirpyklas. Parodykime, kiek daug galime padaryti suvieniję jėgas! Skirti galite tiek procentų, kiek pajėgiate. Svarbu, kad neliktumėme abejingi likimo nuskriaustiesiems. Nusprendusieji prisijungti rašykite el.paštu info@animal.lt.
Pirminis akcijos tikslas – pastatyti penkias naujas būdas, kad gyvūnėliai galėtų šiltai žiemoti. Taip pat ketinama rengti naujus paukštinius voljerus (Kauno regiono gyvūnų globos namuose žiemoja ir laukiniai paukščiai). Taip pat itin reikalingos statybinės medžiagos – gyvūnų globos namams atnaujinti ir tobulinti.
Naujaisiais metais kurkime gėrį kartu!


 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu