Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Nuo šio šeštadienio, gegužės 1 dienos, įsigalios Vyriausybės priimti Mažmeninės prekybos taisyklių pakeitimaiDalintis Facebook'e

2021 balandžio 30 d., Penktadienis, 14:12

 Nuo šio šeštadienio, gegužės 1 dienos, įsigalios Vyriausybės priimti Mažmeninės prekybos taisyklių pakeitimai. Naujieji pakeitimai numato, kad skelbimai apie gyvūnų pardavimą leidžiami tik pateikus duomenis, leidžiančius identifikuoti veisėjus, prekiautojus ar globėjus ir nurodžius išsamią informaciją apie siūlomą parduoti gyvūną. Būsimas naujoves šiandien Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovai aptarė nuotoliniame susitikime su internetinių skelbimų portalų atstovais.
#VMVT direktorius Mantas Staškevičius sakė, kad skelbimai yra labai didelė internetinės prekybos gyvūnais dalis, todėl, siekiant užkirsti kelią nelegaliai veiklai ir pažaboti šešėlinę prekybą gyvūnais, būtina griežčiau kontroliuoti ir internetinę prekybą.
Susitikimo metu jis taip pat padėkojo skelbimų svetainių administracijų atstovams, kurie ir be privalomų reikalavimų, jau kurį laiką atsiliepdami į VMVT kvietimą geranoriškai bendradarbiauja ir neleidžia patalpinti reklaminio skelbimo apie parduodamą gyvūną be tam tikros papildomos informacijos.

Daugiau:

bit.ly/2R4EJtg

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu