Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Nusibodo briedžiai, šekit - stirnąDalintis Facebook'e

2014 birželio 14 d., Šeštadienis, 23:15Nusibodo briedžiai, šekit - stirną

Nusibodo briedžiai, šekit - stirną

Ereliai, ežiai, gandrai, zylutės, šikšnosparniai, kirai, lapiukai, balandžiukai, voveriukas.... tokia jauniklių ar sužalotų gyvūnų įvairovė Gyvūnų globėjų asociacijoje.
"Pagaliau ši asociacija dirbti pradėjo" - mestelėjo vienas iš komentatorių. Ne pagaliau dirbti pradėjome, dirbome ir dirbame nuolat. Tiesiog įskaudinti komentatorių kurie neįvertina mūsų sunkaus darbo, sėdėjome po darbų ar prieš darbą, atsitraukėme nuo darbo su gyvūnais ir padedami žurnalistų, pasistengėme išpildyti Jūsų norą siuntėme informaciją apie mus pasiekusius gyvūnus. Ne apie visus žinoma. Nei nufotografuoti , nei aprašyti apie visus neįmanoma. Neturime tiek pajėgumų. Kai gyvūnas svarbiausias tuo metu ne pozavimas nuotraukoms rūpi.
Labai džiaugiamės, kad į talką Gyvūnų globėjų asociacijai atėjo keletas jaunų savanorių nuoširdžiai padedančių susidoroti su jauniklių priežiūra, bei patyrusių veterinarijos gydytojų kurie ateityje padės suteikti kuo skubesnę pagalbą nukentėjusiems gyvūnams.
Kol sukomės darbų rate prižiūrėdami ir slaugydami jau esamus ligoniukus į "Nuaro " Gyvūnų priežiūros centrą Kaune jau keliavo nuo žmogaus netinkamos veiklos nukentėjęs stirnos jauniklis ir gandras sužalotu sparnu. Apie juos bei kitus stengsimės informuoti.

Prašome ne tik pinigų

Vakar vakare "atkeliavo" ne tik briedžiukas. Garsus ornitologas Sauliaus Rumbutis atlydėjo į Lietuvos raudonąją knygą įrašytą Jūrinio erelio jauniklį. Jaunikliuką ornitologas pastebėjo žieduodamas kitus paukščius Suvalkijoje. Paukštukas leisgyvis gulėjo ne lizde o ant žemės.
Pirminės veterinarinės apžiūros metu nustatėme, kad ereliukui lūžusi koja. Tiek ornitologas tiek veterinarijos gydytojai vienbalsiai sutarė, kad prognozė abejotina.
Šiandiena veterinarijos gydytojos Jurgitos Gustaitienės iniciatyva buvo sušauktas gydytojų konsiliumas ir nutarta pakartotinai konsultuotis su patyrusiais veterinarijos chirurgais, bei dėti visas pastangas, kad šis retas paukštis būtų išgelbėtas. Paukštį apžiūrėjo ir konsultavo veterinarijos docentas. Jis patarė atlikti rentgeno nuotrauką ir apsiėmė atlikti sudėtingą operaciją.
Rentgeno nuotrauka kainavo 60 Lt. Žinome, kad sudėtinga operacija ir slauga kainuos daug (sumos kolkas nežinome). Jei operacija bus sekminga, paukštuko lauks ilgas slaugymo ir reabilitacijos periodas. Už operaciją, medikamentus, rentgeno nuotraukas Aplinkos ministerija Gvūnų globėjų asociacijai neapmoka ir neapmokės, nes sutartyje tai nėra numatyta. Todėl labai prašome paramos skirtos Jūrinio erelio išgelbėjimui.

Paramą paveskite į šia atskirąją sąskaita (nurodykite "Ereliui"):

Gyvūnų globėjų asociacija

Į.k. 135468522

Banko sąskaita: LT 757300010138753132
Bankas Swedbank

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu