Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Operacija pavyko! Jis tikrai gyvens...Dalintis Facebook'e

2010 gruodžio 10 d., Penktadienis, 13:34Operacija pavyko! Jis tikrai gyvens...

Prieš pora dienų Gyvūnų globėjų asociacijos atvežtam šuniukui iš Ringaudų V. Kairevičiaus veterinarijos gydykloje buvo atlikta sudėtinga kojos operacija. Pasak, chirurgo operacija komplikuota buvo dėl to, kad lūžis įsisenėjęs ir jau prabėgę mažiausiai 2 savaitės. Vargšas gyvūnėlis tiek laiko iškentė didelius skausmus ir greičiausiai būtų žuvęs nuo lūžio komplikacijų. Šiuo metu šuniuko būklė stabilizuojasi. Kurį laiką jį stebės specialistai V. Kairevičiaus klinikoje, kol visiškai atgaus jėgas.Reiškiame didžiausią padėka V.Kairevičiui ir jo personalui už pagalbą dovanojant benamius gyvūnus, už profesionaliai atliktas sudėtingas operacijas (su didele nuolaida), po kurių mūsų beglobiukai gali ir toliau džiaugtis gyvenimu. Gyvūnų globėjų asociacija nuoširdžiai dėkoja už suteiktas galimybes nekaltiems gyvūnėliams.
Nuoroda į straipsnį: http://www.animal.lt/lt/gyvunu-globa/gyvunu-globos-kronika/vis-delto-gyvensiu-reikia-tavo-pagalbos-ir-naujo-vardo-naujam-gyvenimui

Taip pat be galo džiaugiamės, kad juodąjai katytei ištrauktai iš šulinio pavyko atsigauti po operacijos ir po ilgos reabilitacijos jai buvo surasti nauji namai. Reabilitacijos metu katytė beperstojo ėdė, nuolat buvo alkana. Šiuo metu ji sėkmingai gyvena Bartonių kaime.
Nuoroda: http://www.animal.lt/lt/naujienos/uzrideno-dangti-kad-nebeliktu-jokio-sanso-isgyventi
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu