Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Paprastesnės augintinių kelionėsDalintis Facebook'e

2010 rugpjūčio 03 d., Antradienis, 17:09Muitinės departamentas informuoja, kad nuo liepos 22 d. įsigaliojo nauja iš trečiųjų šalių nekomerciniais tikslais vežamų gyvūnų vežimo ir tikrinimo tvarka.

Ši tvarka parengta vadovaujantis Vyriausybės nutarimu Nr. 703 dėl nekomerciniais tikslais vežamų gyvūnų kontrolės pakeitimo.

Minėtoje tvarkoje numatyta, kad siekiant sudaryti sąlygas asmenų su naminiais augintiniais vykimui per visus Lietuvos pasienio kontrolės punktus, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnų funkcijos tikrinti į ES teritoriją įvežamų šunų, kačių ir šeškų identifikaciją ir juos lydinčius dokumentus deleguojamos muitinės pareigūnams.

Taigi nuo šiol nekomerciniais tikslais vežami augintiniai (išskyrus kambarinius paukščius) galės keliauti per visus Lietuvos muitinės pasienio postus.

Išsamesnės informacijos apie reikalavimus iš trečiųjų šalių į ES įvežamiems gyvūnams bei augintinių vežimo tvarką pasienio kontrolės punktuose galima rasti 2010 m. liepos 22 d. „Valstybės žiniose“ Nr. 87.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu