Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Pasaulinė gyvūnų dienaDalintis Facebook'e

2010 rugsėjo 30 d., Ketvirtadienis, 10:37


1931 metais Florencijoje vykusiame ekologų susitikime buvo nutarta kasmet spalio 4-ąją minėti Tarptautinę gyvūnų dieną. Šią dieną viso pasaulio gyvūnų globos organizacijos primena apie pačius pažeidžiamiausius, pačius rečiausius gyvūnijos pasaulio atstovus, apie jiems būtiną globą, prašo prisidėti prie jų išsaugojimo.
Spalio 4-oji pasirinkta neatsitiktinai. Tai katalikų šventojo Pranciškaus Asyžiečio diena. Kaip pasakojama, Pranciškaus Asyžiečio nebijojo joks gyvūnas, padėjo jam atlikti gerus darbus. O Pranciškus gyvūnams atsakė tokia pačia pagalba ir supratimu.
Ši šventė nesusijusi nė su viena konkrečia šalimi ar konkrečia organizacija. Ji buvo sugalvota visiems norintiesiems prisidėti prie gyvybės mūsų planetoje išsaugojimo, kad jokia gyvybės forma žemėje nebūtų sunaikinta.
Sveikiname visus – ir žmones ir jų augintinius. Sveikiname savanoriškų gyvūnų globos organizacijų atstovus, kuriems svarbios beglobių gyvūnų ir jų mažinimo problemos. Sveikiname biologus, zoologus – visus mokslininkus, prisidedančius prie gyvybės saugojimo. Sveikiname žiniasklaidos atstovus, viešinančius su gyvūnais susijusias problemas, sukeliančius reikalingas diskusijas. Sveikiname Lietuvos Respublikos Seimą, svarstantį Gyvūnų gerovės įstatymo projektą, ir linkime priimti kuo geresnį jo variantą!
 

Gyvūnų globėjų asociacijos vardu Džiuginta Vaitkevičienė, savanorė


P. S. Net ir šią dieną visose Lietuvos prieglaudose gyvena labai daug niekam nereikalingų, išduotų, pamirštų gyvūnų... Neužsimerkite, ateikite, aplankykite, priglauskite, jei negalite priglausti, atneškite dovanų.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu