Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Pavasarį atbunda ne tik gamta...Dalintis Facebook'e

2012 kovo 19 d., Pirmadienis, 11:44Pavasarį atbunda ne tik gamta...

Pavasarėjant gražėja ne tik gamta, bet ir naujieji Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai. Dar žiemą pradėti naujų gyvūnų globos namų remonto darbai ženkliai pasistūmėję į priekį. Nors remontas dar nebaigtas, tačiau jau matomi aiškūs rezultatai.
Kiemuose jau stovi „išdygę“ voljerai, taip pat įrengtos vidinės patalpos, intensyviai tvarkoma aplinkinė teritorija. Nors darbai vis dar nebaigti, tračiau čia glaudžiasi nemažas būrys šunų – apie 30 ir kelios katės, o gyvūnų globėjai aktyviai vykdo jų gelbėjimo veiklą ir net spėja sudalyvauti įvairiose akcijose. Viena jų vyko praėjusį savaitgalį Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ organizuotoje tarptautinėje kačių parodoje Klaipėdoje. Renginio metu buvo dovanojami beglobiai gyvūnėliai. Rezultatas puikus – trys naujus namus suradusios katės.
Norima, kad gyvūnai kuo greičiau galėtų gyventi pilnai įkurtose patalpose. Tuomet būtų galima priglausti dar daugiau beglobiukų, likimo nuskriasutų gyvūnėlių ir padėti jiems surasti naujus namus bei mylinčius šeimininkus.
Gyvūnų globėjų asociacija, remianti Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namus, prašo pagalbos visų Jūsų – prisidėkime prie naujųjų globos namų remonto ir paspartinkime beglobiukų jaukaus įkurdinimo procesą. Paremti vakarų Lietuvos beglobiukus galite įvairiais būdais:
1. Aukodami pinigėlius į Gyvūnų globėjų asociacijos sąskaitą
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X
2. Aukodami statybinių medžiagų (gali būti ir nenaujos, Jums tiesiog nebereikalingos medžiagos). Jas galite atvežti tiesiai į gyvūnų globos namus arba skambinti telefonu 865570065 ir jos bus paimtos.
3. Aukodami pinigėlius trumpaisiais SMS numeriais. Siųskite žinutę tel. 1670 su tekstu: „GYVUNAMS 2“ – auka 2 lt, „GYVUNAMS 5“ – auka 5 lt arba „GYVUNAMS 10“ – auka 10 lt.

Nelikime abejingi keturkojams draugams!


 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu