Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Rytoj pasaulinė gyvūnų dienaDalintis Facebook'e

2012 spalio 03 d., Trečiadienis, 07:38

Kiekvienais metais spalio 4-ąją dieną minima pasaulinė gyvūnų diena.
Ši šventė nesusijusi nė su viena konkrečia šalimi ar konkrečia organizacija. Ji buvo sugalvota visiems norintiems prisidėti prie gyvybės mūsų planetoje išsaugojimo, kad jokia gyvybės forma žemėje nebūtų sunaikinta.
Sveikiname visus – ir žmones ir jų augintinius. Sveikiname veterinarijos gydytojus, biologus, zoologus ir visus mok
slininkus, prisidedančius prie gyvybės saugojimo. Sveikiname žiniasklaidos atstovus, pranešančius geras žinias bei viešinančius su gyvūnais susijusias problemas, sukeliančias reikalingas diskusijas. Taip pat norime padėkoti visiems visiems padedantiems mūsų sunkiuose kasdieniniuose darbuose.
Šiais metais pasaulinę gyvūnų dieną kartu paminėti kviečia gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ ir Gyvūnų globėjų asociacija - svečiai laukiami visuose tarnybos padaliniuose - Kaune, Klaipėdoje ir Alytuje.
Laukiami visi, kurie myli gyvūnus ir nori prisidėti prie jų gerovės kūrimo. Atvykę į globos namus galėsite ne tik paremti gyvūnus, atvežti jiems skanėstų, bet ir su jais pabendrauti. Taip pat galėsite pašnekėti ir su gyvūnų globos darbuotojais bei savanoriais, padiskutuoti gyvūnų globos klausimais, sužinoti naudingos informacijos apie gyvūnų priežiūrą. O gal net išsirinskite naują augintinį?
Priglausti gyvūną iš globos namų tikrai verta. Visų pirma, paėmę beglobį gyvūną Jūs gelbėjate gyvybes - padedate ne tik tam, kurį priglaudžiate, bet ir kitiems benamiams - juk prieglaudoje atsiranda laisva vieta kitam pamestinukui, jam taip pat suteikiama proga rasti naujus namus ir mylinčius šeimininkus.
Antra, gyvūnai, paimti iš globos namų, yra meilesni, labiau atsidavę šeimininkui - jie jaučiasi dėkingi už galimybę turėti naujus namus, todėl kaip tik begalėdami stengiasi būti gerais augintiniais ir džiuginti savo šeimininką. Ne vienas žmogus, priglaudęs beglobį gyvūną, stebisi, koks gilus būna jų tarpusavio ryšys. Be to, toks gyvūnėlis būna neišpuikęs, jis vertina tai, ką gauna - juk beglobiai yra užgrūdinti gyvenimo.
Trečia, dauguma gyvūnų iš globos namų galės puikiai sutarti su Jūsų kitais augintiniais - juk jie pratę gyventi kartu su kitais gyvūnais, pratę dalintis tuo, ką turi. Be to, imdami gyvūną iš globos namų, jau žinosite jo temperamentą, charakterį - darbuotojai su beglobiais praleidžia daug laiko, jie juos stebi, pažįsta, tad gali patarti, kuris gyvūnėlis labiausiai atitiktų Jūsų gyvenimo būdą, su kuriuo lengviausiai susibendrautumėte.
Gyvūnų globėjų asociacija bei gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ tikisi, kad pasaulinė gyvūnų diena įkvėps būti geresniais gyvūnams ne tik šią vieną dieną, bet ir visus metus. Rūpinkimės tais, kurie patys savimi pasirūpinti negali.
Visi, norintys padėti beglobiams gyvūnams, kviečiami teikti jiems paramą. Tai padaryti galima įvairiais būdais.
Vienas jų yra parama statybinėmis medžiagomis – gyvūnų globos namai nuolat reikalauja einamojo remonto. Priimamos ne tik naujos, bet ir senos, namuose nebereikalingos, tačiau galinčios būti panaudotos medžiagos. Paramą galima vežti tiesiai į globos namus arba skambinti tel. 837 322333 ir ji bus pasiimta.
Taip pat žiemai reikalingi šiaudai, pjuvenos, gultai. Jei turite atliekamų-maloniai priimsime ir nuoširdžiai padėkosime.
Be abejo visada laukiame Jūsų atvykstant su maistu gyvūnams ar kraiku katėms. Kraiką labai taupome, kadangi jis yra keičiamas kiekvieną dieną.
Kitas pagalbos būdas yra parama pinigais. Juos galite pervesti į šią sąskaitą:
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X
Visai neseniai startavo dar vienas paramos būdas – pinigų pervedimas trumpuoju numeriu. Nuo šiol paaukoti pinigų beglobiams gyvūnams galite labai greitai ir paprastai. Siųskite SMS žinutę numeriu 1670 su tekstu: "GYVUNAMS 2" - parama 2 lt, "GYVUNAMS 5" - parama 5 lt, "GYVUNAMS 10" - parama 10 lt

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu