Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Sėkmigas savaitgalis RumšiškėseDalintis Facebook'e

2011 gegužės 17 d., Antradienis, 14:30

DSCF4348.JPGŠį savaitgalį, gegužės 14-15 dienomis, vykęs festivalis Rumšiškėse „Čia visa Lietuva“ pasirodė itin sėkmingas. Gyvūnų globėj

ų asociacija (GGA) ne tik pristatė savo veiklą, kuri labai sudomino auditoriją, bet ir išdovanojo visą būrį beglobių gyvūnėlių.


Net 8 iš jų surado naujus jaukius namus. Ypač džiugu, kad renginio metu padovanota ir legendinė kalytė Tuja, kuriai taip ilgai ieškota namų (daugiau apie ją galite paskaityti čia: www.pasauliolietuvis.com/zaliasis_pasaulis/tuja-aukso-vertes-kalyte-lemusi-fotoprojekto-niekieno-suo-atsiradima/223).
GGA ne tik dovanojo gyvūnėlius, bet ir linksmino bei švietė festivalio svečius. Savanoriai surengė šaunią viktoriną - renginio dalyviams buvo užduota įvairių klausimų apie gyvūnus, o už teisingus atsakymus dalinami prizai su GGA simbolika. Ši viktorina buvo skirta ne tik žmonėms linksminti, bet ir juos šį tą išmokinti. Kai kurie iš klausimų privertė gerai pasukti galvas ir

DSCF4570.JPG

suteikė įdomios, negirdėtos ir intriguojančios informacijos. Pavyzdžiui, ar žinote, kelių sekundžių atmintį turi auksinė žuvelė? Ogi tik trijų!
„Čia visa Lietuva“ festivalio dalyvius džiugino ir geriems darbams įkvėpė fotografo Donato Stankevičiaus paroda. Nuotraukose įamžinti GGA prieglaudos beglobiai gyvūnėliai. D. Stankevičius rengia socialinį fotoprojektą „Niekieno šuo“, kuriuo siekia parodyti visą namų netekusio gyvūno likimo ciklą - nuo to, kaip jis patenka į prieglaudą, iki to, kaip suranda naujus namus.
Renginyje dalyvavo ne tik GGA, bet ir „Nuaro“ šunų mokykla. Mokyklos atstovai kartu su jos instruktoriumi, patyrusiu kinologu Vytautu Gustaičiu demonstravo filmo vertas scenas - šunys sulaikė „nusikaltėlius“ ir rodė kitus įspūdingus triukus. Festivalio svečiai galėjo ne tik stebėti, bet ir patys išmokti suvaldyti savo augintinius ar DSCF4566.JPGišmokyti juos šaunių triukų.
Panašu, kad festivalis buvo naudingas abipusiai - patenkinti liko tiek šventės svečiai, tiek dalyviai.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu