Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Šiemet jau padovanota virš 120 šunų Dalintis Facebook'e

2012 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 13:46Šiemet jau padovanota virš 120 šunų

Gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ džiaugiasi ir skuba šiuo džiaugsmu pasidalinti su visais Jumis! Per šiuos metus (o jie tik vos įsibėgėjo) jau pavyko padovanoti itin didelį beglobiukų skaičių – vien Kauno skyriuje naujus šeimininkus surado virš 120 šunų!
Turint omenyje, kad „Nuaro“ beglobiukai dovanojami itin atsakingai, neatiduodami bet kam – prieš atiduodant gyvūną išsiaiškinamos žmogaus galimybės jį auginti, jo lūkesčiai – toks skaičius tikrai priverčia smagiai nusišypsoti. Tiesa, norime ne tik pasidžiaugti, bet ir visiems Jums padėkoti. Ačiū tariame visiems, priglaudusiems mūsų beglobiukus. Tikimės, kad radote puikų keturkojį draugą ir linkime juo džiaugtis ilgus ilgus metus. Dėkojame ir tiems, kurie prisidėjo prie beglobiukų gelbėjimo paremdami juos maisteliu, guoliukais, kraiku ir kitais reikalingais daiktais bei pinigėliais. Jūsų dosnumas leido likimo nuskriaustiems gyvūnams naujų namų laukti patogesnėmis sąlygomis.
Tikimės, kad ir toliau kartu sėkmingai gelbėsime likimo nuskriaustus keturkojus. Veikdami išvien galime padaryti tikrai didelius ir reikšmingus darbus. Padėkime beglobiukams vėl patikėti žmogaus gerumu.
Visi, mylintys gyvūnus ir besirūpinantys jų gerove, gali prisidėti prie paramos jiems šiais būdais:
1. Pervesdami 2 % pajamų mokesčio. Tai – pats paprasčiausias ir Jums nieko nekainuojantis būdas. Informaciją, kaip tai padaryti rasite čia animal.lt/lt/gyvunu-globa/paremkite-gyvunu-globeju-asociacija
2. Aukodami pinigus trumpuoju SMS numeriu 1670 – siųskite žinutę su tekstu „GYVUNAMS 2“ – auka 2 lt, „GYVUNAMS 5“ – auka 5 lt arba „GYVUNAMS 10“ – auka 10 lt.
3. Aukodami pinigus į šią sąskaitą:

GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X

4. Aukodami gyvūnų maistelį, graužalus, kraiką katėms ir kitus gyvūnams tinkamus daiktus. Juos galite atgabenti į centrinę būstinę (Šv.Gertrūdos 46) ar vežti tiesiai į gyvūnų globos namus.
Dėkojame už Jūsų gerumą. Dėl gyvūnų gerovės stenkimės kartu!

 

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu