Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

SOS! (papildyta 2015.11.04)Dalintis Facebook'e

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 12:38

Šiandien pas mus atvyko šunelis, kuris, įtariame, jog buvo sumuštas... Patikrinome ar Rudis (vardą davėme patys), neturi mikroschemos, apžiūrėjome, klinikoje pas mus, jis net pradėjo po truputį vaikščioti, nors jį radusieji žmonės rado jį visiškai nesikeliantį. Šiuo metu rimtų sužeidimų nepastebėta, suleidome nuskausminamuosius, apgyvendinome klinikoje, stebime tolimesnę būklę.

 

Visų pirma, norime padėkoti žmonėms, kurie neliko abejingi ir netaupydami savo laiko atvyko pas mus, atvežė šį nelaimėlį Rudį į kliniką, kartu dalyvavo bei padėjo apžiūrint šunelį ir pažadėjo padėti viskuo, kad nelaimėlis grįžtų į namus.

 

Šunelis buvo rastas su antkakliu, tačiau pirmename, jog mikroschemos, pagal kurią būtų buvę galima atsketi šeimininkus, jis neturėjo.

 

Jei kas nors žinote ką nors apie šį šunelį arba jo šeimininkus, susisiekite su mumis telefonais: 322 333 arba 8 655 70058. Rudžio registracijos nr. 01618

 

PAPILDYTA.

 

Vakar vakare (2015.11.03) Rudis... O kaip pasirodo, iš tikrųjų, TUTIS  iškeliavo atgal į savo tikruosius namučius :) Labai džiaugiamės, kad šunelio tikrieji šeimininkai atsirado taip greitai. Tutis irgi tuo apsidžiaugė - vos pamatęs juos iš karto atsistojo ir savomis kojomis nukeliavo iš paskos.

 

Šiandien (2015.11.04) su mumis susisiekė tikroji šeimininkė, pranešė, jog šunelis laikosi gana neblogai, tačiau sumušimo pasėkmės jaučiamos - Tutis vangiai vaikšto, nepasižymi dideliu apetitu. Šeimininkė patikino, jog šuniuką nugabens pas savo veterinarą, esantį prie namų.

 

SĖKMĖS TAU , TUTI! Sveik greičiau :)

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu