Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Specialistai pataria - atostogų metu katei saugiausia gyvūnų viešbutyjeDalintis Facebook'e

2012 liepos 10 d., Antradienis, 12:25Specialistai pataria - atostogų metu katei saugiausia gyvūnų viešbutyje

Išvykdami kelioms dienoms iš namų per daug nesukate galvos ir savo mylimą murklę paliekate „šeimininkauti“ namuose. Keli dubenėliai pašaro ir švaraus vandens, didelė kraiko dėžė, na, ir dar gero kaimyno vizitai – viskas, ko reikia augintinei, savaitgaliui likusiai be šeiminikų. O ką daryti, jei tenka išvykti ilgesniam laikui?
Tokiu atveju dauguma mylimą katę prižiūtėti palieka giminėms ar draugams. Žinoma, pastariesiems kasdien važinėti į Jūsų namus nėra patogu, tad kur kas paprastesnis variantas augintinę laikinai apgyvendinti laikinų globėjų namuose. Tik ar tai tikrai geriausias sumanymas? Toks trumpalaikis murklės „pasisvečiavimas“ jūsų draugų/giminių namuose gali virsti tikru košmaru tiek gyvūnui, tiek ir jo laikiniems šeimininkams.

Katės – itin jautrūs gyvūnai
Katės yra labai jautrūs augintiniai, kuriems pats baisiausias dalykas yra pokyčiai. Miauksės mėgsta pastovumą, kasdienę rutiną – tai joms suteikia saugumo ir pastovumo jausmą. Bet kokios, net ir pačios menkiausios permainos – tai gali būti tik naujas baldas namuose (ką jau kalbėti apie gyvenamosios vietos pakeitimą) – joms sukelia įtampą. Nauji dalykai katėms asocijuojasi su jų mažo pasaulėlio griovimu. Šie gyvūnai mėgsta gyventi pagal seniai nusistovėjusią ir jiems puikiai žinomą tavrką – taip jie jaučiasi galintys kontroliuoti savo pasaulėlį. Katės į supančią aplinką žiūri visiškai kitaip nei mes, žmonės. Joms pasaulis prasideda ir baigiasi ties namų slenksčiu - apie jokį kitą nėra net minties. Taigi suprantama, kad murklės nori išsaugoti tą mažą jaukų pasaulėlį, kurį taip gerai pažįsta, ir kurio šeimininkės jaučiasi esą.

Kas nutiko?! Anksčiau ji to niekada nedarė...
Katė, patirdama stresą, gali pradėti elgtis destruktyviai. Sunerimusi ar jausdama liūdesį ji visaip bandys atkreipti žmonių dėmesį, bandydama parodyti savo jausmus ir ieškodama pagalbos. Dažniausiai katės tai daro šeimininkui ne pačiais maloniausiais būdais – drasko baldus, ne vietoje pridergia ar sumąsto kokių kitų niekšybių. Tokiu atveju šeimininkai stebisi, kodėl katė pradėjo šitaip elgtis, juk anksčiau to nepasitaikydavo. Žmonės stebisi, o katėms tai visiškai natūralus būdas išreikšti jausmus.
Taigi jei savo murklę kuriam laikui apgyvendinsite draugų namuose, ji, patirdama didelį stresą, jiems gali prikrėsti įvairių išdaigų. Tokiu atveju jūsų augintinės vizitas laikiniems globėjams gali virsti tikru pragaru. Ne ką geriau jausis ir pats gyvūnas. Juo labiau, kad didelis stresas gyvūnui gali lemti ir sveikatos sutrikimus.

Geriausia augintinį patikėti profesionalams
2010 m. duris atvėrusio modernaus ir šiuolaikiško Baltijos kinologijos centro gyvūnų viešbučio specialistai pataria augintinį patikėti profesionalams. Tokiu būdu atostogų metu liks laiminga ir jūsų katė, ir draugai. Net ir pati įnoringiausia katytė specialistų rankose jausis rami ir saugi.
Viešbutyje dirba profesionalai, turintys ilgametę darbo patirtį. Esant reikalui Jūsų mylimą augintinę prižiūrės ir veterinarijos specialistai – viešbutyje nuolat vykdoma gyvūnų sveikatingumo kontrolė ir esant būtinybei suteikiama kvalifikuota veterinarinė pagalba.
Kai kurie viešbučiai teikia ir papildomas paslaugas, tad petenkinami net pačių išrankiausių klientų norai. Štai Baltijos kinologijos centro gyvūnų viešbutyje galima užsisakyti net VIP kambarį - jose suteikiama galimybė įrengti interjerą taip, kaip Jums labiausiai patinka, sukurti aplinką artimą namams – katė patirs dar mažiau streso.
Maža to, apgyvendinę savo murklę viešbutyje galite nušauti du zuikius vienu metu - vizito metu Jūsų katė galės pasidžiaugti ir grožio procedūromis – galite užsisakyti jos maudymą, šukavimą, kirpimą – atsiimsite tikrą gražuolę.
Baltijos kinologijos centro gyvūnų viešbutyje klientams suteikiama viskas, kas geriausia – šildomos, modernios patalpos, profesionalus pašaras ir jo priedai (jei Jūsų katė tikrai išranki, galite palikti ir savo pašarą), visapusiška veterinarinė ir higienos kontrolė, kvalifikuoto personalo priežiūra.
Nesvarbu, kiek laiko Jūsų murkliukė gyvūnų viešbutyje, ten ji jausis prižiūrėta ir mylima. Gyvūnų prižiūrėtojai stebės Jūsų augintinės elgeseną ir stengsis sukurti kuo palankesnę jai atmosferą.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu