Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Šunims dvi paras teko praleisti šulinyjeDalintis Facebook'e

2011 lapkričio 08 d., Antradienis, 12:55Šunims dvi paras teko praleisti šulinyje

Vakar vakare, lapkričio 7 d., gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ sulaukė moters skambučio. Skambinusioji prašė padėti iškelti du į šulinį, esantį kelių įstaigų teritorijoje, įkritusius šunis. Moteris sakė, kad gyvūnai „nelaisvėje“ jau antra para.
„Nuarą“ iškvietusi kaunietė abejojo, ar tarnybai pavyks išgelbėti nelaimėlius. Ji pasakojo, kad lapkričio 6 d. tai jau nesėkmingai bandė padaryti kita Kauno mieste veikianti gyvūnų globos organizacija. Pasak moters, atvykę gyvūnų globėjai įlipo į šulinį, tačiau šunų iškelti nepajėgė - trūko reikalingos įrangos, o gal ir patirties. „Jie žadėjo atvykti kitą dieną ir vėl pabandyti tai padaryti...“- sakė skambinusioji.
Nepaisant kitos organizacijos minėtos nesėkmės, „Nuaro“ darbuotojai nepabūgo ir nuvažiavo patikrinti susidariusios situacijos. Kaip ir pasakojo skambinusi moteris, trijų ar keturių metrų gylio šulinyje buvo įkritę du šunys. Gyvūnai nemaži - vokiečių aviganio veislės mišrūnai. Vis dėlto šunis sėkmingai pavyko iškelti. Prie jų gelbėjimo prisidėjo ir apie jos pranešusioji moteris - ji parūpino kopėčias nusileisti į šulinį.
Šunys sveiki, tačiau neženklinti, tad kas jų šeimininkas, neaišku. Vis dėlto moteris spėja, kad jie gyvena kažkur toje gatvėje, į kurios vieną iš šulinių ir įkrito.
Tuo, kad gyvūnai sėkmingai iškelti iš „spąstų“, į kuriuos papuolė, džiaugėsi ir apie įvykį pranešusioji kaunietė, ir „Nuaro“ darbuotojai. Vis dėlto šiame įvykyje lieka neaiškus kitos gyvūnus globojančios organizacijos požiūris. Kaip įstaiga, besirūpinanti gyvūnais, gali ramia sąžine šulinyje palikti šunis ir pareikšti, kad grįš pabandyti juos gelbėti kitą dieną? Juk kitos dienos gyvūnai galėjo ir nesulaukti - kas, jei jie būtų sužeisti ir jiems būtų reikėję skubios pagalbos? Ar nederėjo tai organizacijai kreiptis pagalbos į kurią nors kitą tarnybą, kuri būtų padėjusi ištraukti į nelaimę patekusios šunis? Minėtos organizacijos poelgis ne tik neprofesionalus, bet ir absoliučiai nehumaniškas.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu