Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Šventinė padėka gyvūnų globėjamsDalintis Facebook'e

2010 gruodžio 23 d., Ketvirtadienis, 19:41

Gyvūnų globėjų asociacija ir "Nuaras" nori labai padėkoti visiems Lietuvos žmonėms gelbėjantiems gyvūnus, padedantiems gyvūnų globos organizacijoms įgyvendinti savo tikslus, remiantiems globos namus. Labai nuoširdžiai dėkojame moksleiviams po pamokų skubantiems į gyvūnų globos namus ir padedantiems  kasdieninių darbų ruošoje už  jų nuoširdžią savanorišką veiklą. Dėkojame visiems nepažįstamiesiems kurie kartais net vardo nepasako, o tik pravėrę  duris padeda maišelį pašaro beglobiukams.

Labai dėkojame  V. A. Graičiūno aukštosios vadybos mokyklai už jau antrą kartą įvykdytą programą:"Atsakomybė, veiklumas, meilė - gyvūnų globos pagrindas Šios programos dėka Kaune gruodžio 17 dieną finalinio renginio metu gyvūnų organizacijoms buvo išdalinta daugiau nei pusantro šimto kilimėlių, pašaro bei kitų reikalingiausių daiktų.

Programai sukurtą filmą rasite čia (http://www.youtube.com/watch?v=8EF00uZyvQA)

Dėkojame visiems kurie tikėjo ir pasitikėjo mūsų organizacijų veikla. Dėkojame už ištartą palaikymo žodį sunkiomis minutėmis. Dėkojame nuolatiniams mūsų geradariams ir padėjėjams. Jūsų palaikymo labai labai reikės ir kitais metais.

Kitų metų laimės ir sėkmės simboliu laikoma balta katė, tad gal taip jau buvom lemta, kad į Kauno regiono globos namus iš Kačerginės "atkeliavo" visa dėžė baltų kačiukų - mažutėlių, alkanų, nešvariomis ausimis ir purvinu kailiuku, didelėmis išgąsčio pilnomis akimis...o tokių nelaimėlių vien šiuose globos namuose šaltą Kūčių vakarą glausis per 130...

Mes, Jūsų palaikomi, tvirtai tikime, kad kitąmet nuveiksime dar daugiau, išgelbėsime, gydysime, globosime. Turime labai džiugių naujienų visiems Kauno gyvūnų mylėtojams, tačiau apie kitų metų planus - kitąmet...

Laimės, sėkmės, sveikatos Jums ir Jūsų augintiniams!!!

 

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu