Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Užrideno dangtį, kad nebeliktų jokio šanso išgyventiDalintis Facebook'e

2010 lapkričio 03 d., Trečiadienis, 11:08

Kaune – dar vienas žiauraus elgesio su gyvūnais atvejis. Manoma, jog nusprendę atsikratyti katės, beširdžiai ją įmetė į prie Baltijos g. 48 namo esantį kanalizacijos šulinį ir užrideno  metalinį dangtį. Specialistų manymu, katė neėdusi išbuvo maždaug dvi savaites. Kas šio gyvūno savaininkai ir kur ji gyveno, kol kas nenustatyta, nes ji neženklinta ir neregistruota.

Gyvūnų globėjų asociacijos vyriausiosios specialistės Lolitos Grėblikienės manymu, katė į šulinį įmesta specialiai, o kad žūtų nes ant šulinio angos užstumtas sunkus metalinis dangtis.

Gyvūnų globėjų asociacija dėkoja neabejingoms kaunietėms -  tai jos lapkričio 1-osios vėlų vakarą išgirdo iš šulinio sklindantį nusilpusios katės tylų kniaukimą. Merginos iškvietė gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą "Nuaras". Atvykę globėjai išlaisvintą katytę nuvežė pas veterinarijos  specialistus. Šie nustatė, kad gyvūnui lūžusi koja ir būtina skubi operacija.Katytė labai sunkios būklės, išsekusi, sužalota (lūžusi) koja, sveikosios kojos nusilupę nagai, nes manoma, kad katė be perstojo šokinėjo ir bandė užsikabinti už šulinio dangčio. Kolkas katė stebima veterinarijos gydytojų.

Gyvūnų globėjų asociacija viliasi, kad ją pavyks išgelbėti ir atlikti planuojamą atlikti operaciją, todėl labai prašo geros valios žmonių paremti katytės operaciją pervedant lėšas į Gyvūnų globėjų asociacijos sąskaitą (nurodyti "katytei iš šulinio").

http://www.animal.lt/lt/gyvunu-globa/apie-gyvunu-globeju-asociacija

GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Įm. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937

Taip pat labai prašome žiauraus susidorojimo su gyvūnu liudytojus nelikti abejingus ir apie šį įvykį informuoti Gyvūnų globėjų asociaciją ar Gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą "Nuaras" (Šv. Gertrūdos g. 46, Kaunas, tel. 8 37 322 333) arba policiją.

Apie šį įvykį rašo:

http://www.lrytas.lt/?data=20101103&id=kzn03_a5101103&view=2

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu