Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai intensyviai vykdo remonto darbusDalintis Facebook'e

2012 vasario 24 d., Penktadienis, 11:49

Nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio naujose patalpose įsikurdinėjantys Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai gerokai pasistūmėjo į priekį ir greitai galės švęsti tikras įkurtuves.
Tuo metu, kai lauke spaudė išties rimtas speigas, darbai nevyko, tačiau dabar jie vėl atnaujinti. Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namuose jau beveik visiškai baigti lauko voljerai. Juose gyvens šunys, turintys ilgą kailį ir galintys žiemoti lauke. Taip pat lauke įkurti voljerai karantininiam laikotarpiui. Globos namų vidinė teritorija taip pat intensyviai tvarkoma – čia glaudžiasi trumpakaliai gyvūnai.
Nors Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namuose ir vyskta remonto darbai, tačiau veikla yra vykdoma. Nors darbo sąlygos yra šiek tiek apsunkintos, tačiau čia laikiną pastogę čia jau rado ne vienas beglobis gyvūnėlis. Nors globos namai dar ir nebaigti, tačiau beglobiukai čia gyvena šiltai ir sočiai.
Visi, norintys padėti beglobiams gyvūnams, kviečiami teikti jiems paramą. Tai padaryti galima įvairiais būdais. Vienas jų yra parama statybinėmis medžiagomis – jos padėtų greičiau užbaigti remonto darbus. Priimamos ne tik naujos, bet ir senos, namuose nebereikalingos, tačiau galinčios būti panaudotos medžiagos. Paramą galima vežti tiesiai į globos namus, įsikūrusius Kalnuvėnų kaime, arba skambinti tel. 865570065 ir ji bus pasiimta.
Kitas pagalbos būdas yra parama pinigais. Juos galite pervesti į šią sąskaitą:
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X
Visai neseniai startavo dar vienas paramos būdas – pinigų pervedimas trumpuoju numeriu. Nuo šiol paaukoti pinigų beglobiams gyvūnams galite labai greitai ir paprastai. Siųskite SMS žinutę numeriu 1670 su tekstu: "GYVUNAMS 2" - parama 2 lt, "GYVUNAMS 5" - parama 5 lt, "GYVUNAMS 10" - parama 10 lt.
Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai ir jiems padedanti Gyvūnų globėjų asociacija dėkoja visiems, kurie jau prisidėjo prie pagalbos beglobiukams ir ragina kitus sekti jų pavyzdžiu. Padėkime keturkojams draugams!

 1.JPG2.JPG

4.JPG3.JPG

klp2.JPG

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu