Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai sparčiai stojasi ant kojųDalintis Facebook'e

2012 sausio 16 d., Pirmadienis, 11:52

20120111_160412.JPGNuo praėjusių metų gruodžio mėnesio Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai (buvęs „Nuaras“) įsikurdinėja naujose patalpose. Kraustytis teko itin skubiai, o naujosioms patalpoms buvo reikalingi rimti remonto darbai. Įkurtuvės buvo nelengvos, tačiau su visuomenės parama Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai sparčiai stojasi ant kojų ir toliau gelbėja beglobius gyvūnus.
Gerų žmonių, prisidėjusių prie pagalbos remontuojant globos namus, dėka jau įrengti keturi dideli vidiniai voljerai bei 7 erdvūs lauko. Pastarieji skirti karantininiam laikotarpiui. Vidiniuose įkurdinami trumpakailiai ir nedideli šuneliai. Dar planuojama padaryti 20 po stogu įrengtų voljerų, skirtų ilgalaikei globai.
Nors darbai dar nebaigti, tačiau Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namuose jaukiai įsikūrę šeimininkų laukia ne vienas beglobis. Pagalbos ranka ištiesiama nepaisant jokių sunkumų – štai neseniai šiuose globos namuose apsigyveno belgų aviganis. Dar jaunas – 3-4 m. šunelis – čia pateko dėl to, kad priklausomybę alkoholiui turintis šeimininkas jo neprižiūrėjo. Šis belgų aviganis yra gerokai per liesas, tačiau, laimei, kitų sveikatos problemų neturi. Nors darbuotojai šiam gyvūnui nestokoja dėmesio, netrūksta jam čia ir maisto, tačiau šis beglobiukas labai nori surasti tikrus namus ir mylinčius šeimininkus. Šuns charakteris puikus, tad jis galėtų būti ne tik ištikimas draugas, bet ir puikus pagalbininkas. Norintieji priglausti šį žavų keturkojį kreipkitės į Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namus.
klaipeda.JPGTaip pat primename, kad pagalba Klaipėdos beglobiams gyvūnėliams vis dar labai reikalinga – statybos ir remonto darbai tebevyksta, tam, kad jie kuo greičiau būtų baigti ir Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai galėtų dirbti visu pajėgumu, o kartu ir efektyviau padėti beglobiams gyvūnėliams, reikalinga visuomenės parama. Šiuo metu itin reikalingos staybinės medžiagos. Paramą galite vežti tiesiai į globos namus arba susisiekti telefonu 865570065 ir auka bus pasiimta. Priimamos ne tik naujos, bet ir senos, nebereikalingos medžiagos – čia jos atras savo vietą. Beglobius gyvūnus galima paremti ir pinigėliais. Juos reiktų pervesti į šią sąskaitą:
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X

Taip pat galite aukoti pinigėlius trumpaisiais numeriais. Siųskite SMS žinute numeriu 1670 su tekstu: "GYVUNAMS 2" - parama 2 lt, "GYVUNAMS 5" - parama 5 lt, "GYVUNAMS 10" - parama 10 lt.


Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai ir jiems padedanti Gyvūnų globėjų asociacija dėkoja visiems, kurie jau prisidėjo prie pagalbos beglobiukams ir ragina kitus sekti jų pavyzdžiu. Padėkime keturkojams draugams!

 

 

 

 

 

 

20120131_105746.JPG

20120131_105825.JPG

20120131_105856.JPG

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu