Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Vasaros voljeras beglobėms katėms. Reikalinga pagalba!Dalintis Facebook'e

2012 liepos 24 d., Antradienis, 11:05

Katės – gyvūnai, mėgstantys komfortą. Geriausiai jos jaučiasi gulėdamos minkštame guoliuke, kai nosytę kutena saulės spinduliai, kailiuką kedena malonus vasariškas vėjelis, o šalia visuomet laukia dubenėlis gardaus maisto...Deja, tačiau tokia svajonė prieinama ne visoms murkliukėms. Gyvūnų globos namuose gyvenančioms katėms tenka tenkintis kur kas paprastesnėmis sąlygomis. O juk galėtų būti kitaip!
Gyvūnų globėjų asociacija, siekdama sukurti geresnes gyvenimo sąlygas globojamoms murklėms, ketina įrengti vasaros rezidenciją Užliedžiuose. Tam ketinama statyti erdvų lauko voljerą, kuriame galėtų įsikurti bent 10 -15 kastruotų kačių. Jame ketinama įrengti minkštą miego kampelį, laipynes – kad katinėliai nenuobodžiautų, draskynes, kad turėtų kur paaštrinti nagučius.
Kur miegoti, paėsti katės turi ir dabar, tačiau jos negauna svarbiausio – tyro, gaivaus vasariško oro, malonių saulutės spindulių, erdvės pasilakstyti. O ir kartu gyventi juk daug smagiau – galima suglaudus šonus saldžiai pasnausti, o pailsėjus kartu gerai padūkti ar tiesiog sėdėti drauge ir stebėti nuostabią aplink supančią gamtą. Juk tai daug geriau nei pilkos mūro sienos!
Tam, kad murklių svajonė išsipildytų kuo greičiau, labai reikalinga visų Jūsų pagalba. Įrengti komfortabilų didelį voljerą kainuoja nemažai pinigėlių, tad beglobės katytės būtų itin dėkingos, jei galėtumėte jų vasaros rezidenciaji pervesti kiek nors pinigėlių. Tai padaryti galite į šią sąskaitą (įrašykite žodį „katėms“):
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X
Padėti įrengti lauko voljerą katėms galite ir siųsdami SMS trumpuoju numeriu 1670: „GYVUNAMS 2“ – parama 2 lt, „GYVUNAMS 5“ – parama 5 lt arba „GYVUNAMS 10“ – parama 10 lt.
Voljere ketinama įrengti komfortabili miego zona, tad prireiks nemažai guoliukų – jei turite namusoe Jums jau nebereikalingų, katytės maloniai juos priims. Tinkami ne tik specialūs gyvūnams skirti guoliai, bet ir įvairūs dekučiai ar kiti paklotėliai. Reikalingi ir kiti kačių reikmenys – dubenėliai maistui, pašaras, kraiko dėžės, kraikas, žaisliukai, draskyklės... Juk jau ir taip daug skaudžių įvykių išgyvenusios murklės nusipelnė išties jaukiai ir patogiai laukti naujų namų. Žinoma, tam, kad miauksių vasaros lauko voljeras būtų įrengtas kuo skubiau, labai padėtų ir paaukotos įvairios statybinės medžiagos – tinklas, lentos, vinukai, varžtukai, dažai ir pan. Esame tikri, kad daugelio namuose kažkur kampe yra nuo remonto ar statybų užsilikusių šiokių tokių medžiagų. Jums jos turbūt nereikalingos ir laukia iki kol iškeliaus į šiukšlių konteinerį, o kačių voljerui suręsti būtų net ir labai tinkamos.
Gyvūnų globėjų asociacija tikisi, kad su visų Jūsų pagalba ši graži idėja bus spėta įgyvendinti dar šią vasarą ir beglobės katytės galės išvykti „paatostogauti“ į gamtą, pasidžiaugti vasarišku oru ir plačia erdve. Padėkime beglobiukams laukiant naujų šeimininkų patirti nors šiek tiek daugiau džiaugsmo!

DSCF1087.JPGDSCF1103.JPG

DSCF4716.JPGDSCF3927.JPG

DSCF1975.JPGDSCF5512.JPG

DSCF5455.JPGDSCF5488.JPG

gyvunu_globos_20110506_0009.jpggyvunu_globos_20110506_0062.jpg

DSCF5422.JPGP1010054.JPG

P1010050__Small_.JPGDSCF5361.JPG
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu