Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gyvūnų priežiūros centro "Nuaras" parduotuvė

Gyvūnų priežiūros centro "NUARAS" gyvūnų priežiūros prekių parduotuvė
Šv. Gertrūdos 46, Kaunas Tel. (8~37) 322 333
 

01.jpg

Jūsų augintiniams siūlome aukštos kokybės šunų pašarus
logo_champ.gif 

Aukštos kokybės profesionalus pašaras CHAMP pagamintas Olandijoje. Priimami užsakymai pristatymui į namus. Išsami informacija apie CHAMP produkciją čia: http://www.champ-europe.com/eng/products.htm

 

Gyvūnų priežiūros centro "NUARAS“ parduotuvėse ypač platus kokybiško dresūros inventoriaus asortimentas: antsnukiai, pavadžiai, "aportai", nuotolinio valdymo dresūros įrenginiai, elektrošokiniai antkakliai, antkakliai nuo lojimo, dresavimo “pelės”, dresavimo kostiumai.

04.jpg 05.jpg 06.jpg

Įvairių modelių šunų rūbeliai.

07.jpg 08.jpg

Įvairių dydžių sulankstomi narvai.

09.jpg

Parduotuvės asortimente gausu įvairių rūšių profesionalaus ėdalo šunims, katėms.

10.jpg

Prekiaujame pašarais graužikams, žuvytėms bei kitiems gyvūnams.

Jei turite kačiuką, nedidelį šuniuką ar kitą gyvūnėlį, iš didelio minkštų guolių asortimento galėsite savo augintiniui išsirinkti patį gražiausią ir geriausią.

11.jpg

Šunų , kačių guoliukai

12.jpg

DSCF2236.JPG

abigail13.jpg

abigail9.jpg

adina6.jpg

agga18.jpg

Visi mažyliai mėgsta žaisti, todėl nepamirškite mažiems šuniukams ir kačiukams nupirkti tinkamų žaisliukų, kurių mūsų parduotuvėje itin gausu. Mažiems, taip pat ir dideliems, ypač tiks minkšti, guminiai įvairių formų žaisliukai.

13.jpg

Jei neseniai įsigijote gyvūnėlį, tada būtinai reikalingas ir dubenėlis. Jums galime pasiūlyti daug dubenėlių, kurie tiks Jūsų augintiniui pagal dydį ir rūšį. Taip pat prekiaujame ypač geros kokybės metaliniais reguliuojamo aukščio stovais su metaliniais dubenimis, kurie būtini auginant šunį.

Įsigijus šuniuką, be abejonės, reikės pavadėlio, antkaklio ir kitų aksesuarų. Mūsų parduotuvėje vyrauja modelių ir kainų įvairovė, tad tikrai išsirinksite

14.jpg

Petnešos tarnybinių veislių šunims

15.jpg

16.jpg

Kad Jūsų gyvūnas augtų sveikas, pasiūlysime reikalingų vitaminų ir maisto papildų. Dirbantys veterinarijos gydytojai apžiūrės Jūsų augintinį ir patars, kokių produktų augintiniui reikia, kad jis augtų stiprus ir sveikas, džiugintų ilgaamžiškumu ir sveika senatve.

Turbūt Jūsų augintinis dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse parodose. Visi gyvūnų mylėtojai pasakys, kad tam reikia ypač gero šuns, katės kailio paruošimo. Mūsų parduotuvėje galite profesionalių šampūnų šunims ir katėms.

Skanėstų tikrai nepamiršome. Turime ir jų.

 

 

Gal ko nors nepaminėjome? Tačiau tai nereiškia, kad neturime.O jei šiuo metu neturime mes, tai būtinai patarsime, kur tai galima įsigyti. Drąsiai skambinkite, rašykite ir klauskite.
Būtinai apsilankykite, nes čia visada atrasite kažką naujo, rasite kitokių produktų negu kitose panašiose zooprekių parduotuvėse.

Gyvūnų priežiūros centro "NUARAS“ nuolatiniams klientams įteikiame nuolaidų kortelę, taikome lanksčią atsiskaitymo ir nuolaidų sistemą.

Gyvūnų priežiūros centras “NUARAS“
Šv. Gertrūdos 46, Kaunas LT-44261
Tel. (8~37) 322 333, faks. (8~37) 324 545
El. paštas: info@nuaras.lt

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu